LAJMI I FUNDIT:

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re

Blero feston njëvjetorin e lidhjes me të dashurën e re
Reklama

Blero Muharremi duket se më në fund ka gjetur qetësi në jetën e tij private.

Ai në ditën e sotme (e shtunë) po feston për përvjetorin e parë të marrëdhënies së re.


Kështu të paktën ka lënë të nënkuptohet me një postim që ka shpërndarë me ndjekësit në InstaStory.

Foto: Screenshot/Instagram

Artisti i njohur ka ndarë një imazh me të dashurën e re në Instagram, ku me ç’rast zbuloi se janë bashkë që një vit.

Blero prezanton ambientet e shtëpisë luksoze, ku po jeton me të dashurën e re
Lexo po ashtu Blero prezanton ambientet e shtëpisë luksoze, ku po jeton me të dashurën e re

“Një vit, një jetë, një pafundësi. Të dua dashuri”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Kjo romancë e këngëtarit shqiptar vjen pas ndarjes nga bashkëshortja e tij, blogerja Afrona Dika.

Dyshja hodhën akuza të mëdha ndaj njëri-tjetrit duke zbuluar pak nga ajo që erdhi deri te ndarja e tyre. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Në trend Magazina

Më shumë
“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

“Jam rritur me njerkë” - Kaderi shpërthen në lot teksa rrëfen për historinë e jetës së saj

Magazina
Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Edona James e nervozuar me veprimin e Albyt, thotë se për shkak të operacioneve që ka kryer nuk e toleron goditjen në të pasme

Magazina
Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Drake befason sërish shqiptarët - pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Magazina
Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Magazina
Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Blero tregon vuajtjet kur erdhi nga Suedia, tentonin ta largonin me çdo kusht nga tregu i muzikës

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Kalo në kategori