LAJMI I FUNDIT:

Alessandra Ambrosio pozon topless në Mykonos, mbulon gjoksin me duar

Alessandra Ambrosio pozon topless në Mykonos, mbulon gjoksin me duar

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të bukura të rruzullit tokësor.

Reklama

Kjo bën që bukuroshja të jetë në qendër të vëmendjes së mediave botërore dhe të ndiqet hap pas hapi në karrierë.

Bëhet fjalë për Alessandra Ambrosion, e cila po vazhdon mr pushimet luksoze teksa së fundi po relaksohet në Mykonos pas Santorinit të Greqisë.

Zeshkania është mjaft aktive duke sjell imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, të cilat po marrin pëlqime të mëdha nga fansat e saj.

Braziliania së fundi ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa pozon topless ndërsa gjoksin e mbulon me duar.

Ndryshe, 38-vjeçarja po shijon në maksimum romancën me Nicolo Oddin, themeluesin e shtëpisë së modës italiane, Alanui. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Summer weekends … Mykonos !!!

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jul 28, 2019 at 2:48pm PDT


Në trend Magazina

Më shumë
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Magazina
Publikohet traileri i pjesës së katërt të

Publikohet traileri i pjesës së katërt të "Expend4bles"

Magazina
Kalo në kategori