LAJMI I FUNDIT:

Adelina Berisha demanton lidhjen e përfolur me djalin e deputetit shqiptar Lefter Koka

Adelina Berisha demanton lidhjen e përfolur me djalin e deputetit shqiptar Lefter Koka
Adelina Berisha (Foto: Instagram/AdelinnaBerisha)

Është përfolur gjatë ditës së shtunë për një lidhje të mundshme mes këngëtares Adelina Berisha dhe djalit të deputetit të Kuvendit të Shqipërisë, Lefter Koka, Arbër Koka.

Reklama

Mirëpo, lajmi për ‘lidhjen’ e tyre të aluduar del të jetë krejtësisht i pavërtetë.

I just do not care about talking ..

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on Aug 4, 2018 at 2:18pm PDT

E kontaktuar nga Telegrafi, vet këngëtarja Adelina Berisha e mohoi një gjë të tillë, duke thënë se nuk ka një lidhje me djalin në fjalë.

“Nuk është aspak e vërtetë… Nuk bëhet assesi fjalë për lidhje”, tha Adelina për Telegrafin.

Lajmet për Adelina Berishën
Lexo po ashtu Lajmet për Adelina Berishën

Këngëtarja, e cila së fundmi u gjend në Tiranë për xhirimet e klipit të saj më të ri, tha se u ndje e befasuar kur pa një lajm të tillë, teksa thotë se mediat ndërhynë së tepërmi në jetën e saj.

Comingsoon💥

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on Jul 25, 2018 at 12:39pm PDT

“U befasova nga një lajm i tillë. Mendoj se kanë hyrë më shumë se ç’duhet në privatësinë time”, u shpreh tutje ajo.

Përsa i përket muzikës, ajo tregoi për Telegrafin se ka përfunduar punimet për një projekt të ri që do të vijë së shpejti.

“Këto ditë vjen kënga ime e re, e cila do të jetë verore dhe do ta lansoj së shpejti”, tregoi Adelina. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori