LAJMI I FUNDIT:

Xhuli: Unë jam fituese e popullit

Xhuli: Unë jam fituese e popullit

Modelja Xhylije (Xhuli) Nura rezultoi e treta në finalen e madhe të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Spektaklin e madh e fitoi reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, gjersa i dyti përfundoi aktori i humorit, Vedat Bajrami.

Pas përfundimit të aventurës së madhe të BBVK, Xhuli dha një intervistë të shkurtër për ‘Prive’, ku foli për eksperiencën e saj të mrekullueshme.

Foto: Xhuli Nura/Instagram

Siç e ceka edhe më herët, karriera e disa njerëzve që janë më shumë se unë, ka ndikuar që unë të mos jem fituese sonte. Por unë jam fituese e popullit, dhe për mua kjo është numër një që ka vlerë”, ka thënë Xhuli.

Përgjatë 103 ditëve të qëndrimit në BBVK, bukuroshja nga Drenica u shqua si një pre konkurrenteve më të forta në këtë spektakël.

Ajo ka qenë një prej banoreve më të nominuara për të dalë, por publiku vazhdimisht e ka mbajtur brenda. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori