LAJMI I FUNDIT:

Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën

Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën
Foto: Facebook

Kryetari i Skenderajt, Fadil Nura, ka pritur në takim ditën e sotme (e shtunë) disa nga banorët e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ai priti në zyrën e tij modelen e njohur, Xhuli Nura si dhe këngëtarin Bruno Pollogati.

Nura ka shpërndarë një fotografi së bashku me dy banorët në rrjetin e tij social, Facebook, të cilët i ka falënderuar për vizitën.

“Faleminderit për vizitën, Xhuli dhe Bruno”, thuhet në postim.

Reagimi i Xhulit pas Big Brother VIP Kosova: Unë e kam fituar çmimin më të madh, publikun
Lexo po ashtu Reagimi i Xhulit pas Big Brother VIP Kosova: Unë e kam fituar çmimin më të madh, publikun

Theksojmë që edicioni i parë i Big Brother VIP Kosova përfundoi pak javë më parë.

Foto: Instagram

Nga kjo garë fitues doli reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, i cili qëndroi plot 103 ditë brenda.

Në finale ishin: Stresi, Vedat Bajrami, Xhuli Nura, Artan Thaçi dhe këngëtarja Mbresa Hajrullahu. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Edita (@makeupbyeditabazi)


Në trend Magazina

Më shumë
Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Kanye West befason fansat me 'veshjen e tmerrshme', shfaqet i veshur me geta të ngushta i shoqëruar nga një grua e veshur çuditshëm

Magazina
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori