0Shares

Arta Nitaj është një ndër personazhet më të përfolur muajve të fundit të serialit “O sa mirë”.

E gjithë kjo pasi thuhet se ajo është në lidhje me djalin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, Endritit.

Por, ‘Xhesika’ së fundi ka publikuar një video teksa shihet në spital teksa i mbush mollëzat e faqes me botoks, transmeton Telegrafi.

Kjo nuk është hera e parë që e bën këtë aktorja pasi edhe në të kaluarën e bërë këtë ndryshim estetik në fytyrë.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme dhe vlerësojeni vet nëse i është dashur aktores pejane. /Telegrafi/

Platelet-rich plasma (PRP) @spitalibahcecikosove

A post shared by •Arta Nitaj (@artaanitaj) on May 18, 2017 at 2:35pm PDT

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)