Hit-seriali komik, “O Sa Mirë”, vazhdon me risitë dhe protagonistët e rinj për shikuesit e vet të shumtë.

Arta Elezi është bukuroshja e radhës që do t’i bashkohet kësaj komedie televizive.

Karakteri që ajo do ta portretizojë do të quhet Xhakarta, ndërsa konsiderohet si pasuese e rolit të ‘Xhesikës’.

Kështu, në episodet e reja publiku do ta ketë mundësinë që ta shohë interpretimin e aktores së re.

Edhe pse konsiderohet si pasuese e Arta Nitajt, kjo nuk do të thotë se modelja e bukur nuk do të jetë më pjesë e “O Sa Mirë”.

Skenaristi i "O Sa Mirë", Ard Islami pyetet për mungesën e 'Xhesikës': Seriali bën edhe pa të (Video) Skenaristi i "O Sa Mirë", Ard Islami pyetet për mungesën e 'Xhesikës': Seriali bën edhe pa të (Video)

Pas disa javësh ekziston mundësia e rikthimit të karakterit të ‘Xhesikës’ në serial.

Natyrisht se fansat e shumtë të “O Sa Mirë” do ta kenë mundësinë të argëtohen me protagonistët e rinj të komedisë televizive. /Telegrafi/