LAJMI I FUNDIT:

O Sa Mirë

294 Artikuj

“O Sa Mirë” po rikthehet këtë vit!

“O Sa Mirë” po rikthehet këtë vit!

TV / Film
Njëra ‘drejtoreshë’ e tjetra ‘studente’, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri dikur kanë luajtur në të njëjtin serial para Big Brother

Njëra ‘drejtoreshë’ e tjetra ‘studente’, Monika Lubonja dhe Arjola Demiri dikur kanë luajtur në të njëjtin serial para Big Brother

Yjet
Kur Bora Zemani merrte pjesë në “O Sa Mirë” – ndryshimi në dukje i moderatores ndër vite

Kur Bora Zemani merrte pjesë në “O Sa Mirë” – ndryshimi në dukje i moderatores ndër vite

Yjet
Reagimet e yjeve pas lajmit për vdekjen e Luran Ahmetit

Reagimet e yjeve pas lajmit për vdekjen e Luran Ahmetit

Yjet
Nga teatri, serialet e popullarizuara turke e deri te filmi hollivudian “Taken 2” – disa nga rolet e njohura të Luran Ahmetit

Nga teatri, serialet e popullarizuara turke e deri te filmi hollivudian “Taken 2” – disa nga rolet e njohura të Luran Ahmetit

Yjet
Filmi i parë shqip për fëmijë, së shpejti fillon me xhirimet

Filmi i parë shqip për fëmijë, së shpejti fillon me xhirimet

TV / Film
Publikohet episodi i 183-të i “O sa mirë”, mysafire speciale këngëtarja Nora Muçaj

Publikohet episodi i 183-të i “O sa mirë”, mysafire speciale këngëtarja Nora Muçaj

TV / Film
Lansohet episodi i 181-të i “O Sa Mirë”

Lansohet episodi i 181-të i “O Sa Mirë”

TV / Film
Lansohet emisioni i parë “Krejt Ka’Pak”

Lansohet emisioni i parë “Krejt Ka’Pak”

TV / Film
Publikohet episodi i 179-të i “O sa mirë”, mysafire speciale ish-banorja e “Big Brother” Olta Sheta

Publikohet episodi i 179-të i “O sa mirë”, mysafire speciale ish-banorja e “Big Brother” Olta Sheta

TV / Film
Episodi i 178-të i “O Sa Mirë”

Episodi i 178-të i “O Sa Mirë”

TV / Film
Publikohet episodi i 177-të i “O Sa Mirë”

Publikohet episodi i 177-të i “O Sa Mirë”

TV / Film
Fillon sezoni i ri i “O Sa Mirë” me episodin e 177-të me radhë

Fillon sezoni i ri i “O Sa Mirë” me episodin e 177-të me radhë

TV / Film
Publikohet episodi i ri festiv i serialit “O Sa Mirë”

Publikohet episodi i ri festiv i serialit “O Sa Mirë”

TV / Film
Kush është bukuroshja e re e serialit “O sa mirë”?

Kush është bukuroshja e re e serialit “O sa mirë”?

Yjet
“O sa mirë” së shpejti fillon sezonin e ri me shumë ndryshime

“O sa mirë” së shpejti fillon sezonin e ri me shumë ndryshime

TV / Film
Ëndërroni të bëheni aktor ose aktore? Bëhuni pjesë e shkollës së aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy”

Ëndërroni të bëheni aktor ose aktore? Bëhuni pjesë e shkollës së aktrimit për fëmijë “O Sa Mirë KiDS Academy”

Magazina
‘Themelohet’ partia e re “O Sa Mirë”

‘Themelohet’ partia e re “O Sa Mirë”

TV / Film
Reagojnë “O Sa Mirë” për paraqitjen e aktorëve në debatin politik: Ata nuk na përfaqësojnë ne, shkuan pa marrë leje në emision

Reagojnë “O Sa Mirë” për paraqitjen e aktorëve në debatin politik: Ata nuk na përfaqësojnë ne, shkuan pa marrë leje në emision

TV / Film
Episodi i 175-të i “O Sa Mirë”: Dikush martohet, të tjerët po ikin e dikush zbukurohet

Episodi i 175-të i “O Sa Mirë”: Dikush martohet, të tjerët po ikin e dikush zbukurohet

TV / Film
“O sa mirë” formon parti të re politike

“O sa mirë” formon parti të re politike

TV / Film
Përfundon seriali “O Sa Mirë”, sezoni i ri me ndryshime

Përfundon seriali “O Sa Mirë”, sezoni i ri me ndryshime

TV / Film
Ard Islami: “O sa mirë” u harxhua, erdhi koha ta ndërpres dhe të filloj diçka të re (Video)

Ard Islami: “O sa mirë” u harxhua, erdhi koha ta ndërpres dhe të filloj diçka të re (Video)

TV / Film
Episodi i 174 i “O Sa Mirë”: Vazhdojnë situatat komike

Episodi i 174 i “O Sa Mirë”: Vazhdojnë situatat komike

TV / Film