LAJMI I FUNDIT:

Nisin xhirimet e “O Sa Mirë” për sezonin rikthyes

Nisin xhirimet e “O Sa Mirë” për sezonin rikthyes

Pas një pushimi, seriali i dashur shqiptar “O Sa Mirë” është zhytur përsëri në botën e xhirimeve, duke paralajmëruar kthimin e historisë së dashur për publikun por në një version të përshtatur me kohën.

Me një legjion fansash që e kanë ndjekur për vite me radhë, pritja për episodet e reja të kësaj komedie të mirënjohur është më e madhe se kurrë.


Ndërsa skenat e para janë duke u kapur nga kamerat, ekziston një ngazëllim i përhapur jo vetëm brenda ekipit të prodhimit, por edhe mes atyre që janë të etur të shohin si do të zhvillohen personazhet e tyre të preferuar.

Nisin xhirimet e “O Sa Mirë” (Foto: Telegrafi)

Një gjë është e sigurt: energjia dhe humori i “O Sa Mirë” pritet të mbetet i pandryshuar, përkundër ndryshimeve që mund të sjellë formati i ri.

Kjo vjen si një garanci për të gjithë fansat që kanë rritur pritshmëritë e tyre për më shumë qeshje dhe momente të paharrueshme.

Nisin xhirimet e “O Sa Mirë” (Foto: Telegrafi)

Kthimi në skenën televizive të “O Sa Mirë” pritet të bëjë bujë në mediat shqiptare dhe të sjellë bashkë familje dhe miq për ta ndjekur së bashku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori