LAJMI I FUNDIT:

“O Sa Mirë” nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga “Portokalli” dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

“O Sa Mirë” nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga “Portokalli” dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij
Reklama

Është dhënë tashmë lajmi se pritet rikthimi i serialit shumë të pëlqyer dikur, “O Sa Mirë”.

Ndryshe nga formati i shkollës, seriali kësaj radhe do të rikthehet me një skenar të ri dhe krejt të veçantë.


Teksa nga gjysma e tetorit pritet të fillojnë audicionet për aktorët e rinj që do të jenë pjesë e këtij seriali, një pjesë e tyre tashmë veç kanë shprehur interesim.

Bëhet fjalë për një ish-aktor të spektaklit të humorit, “Portokalli” dhe një ish-miss nga Kosova, e cila gjithashtu ka shprehur dëshirën që të jenë pjesë e sezonit të ri.

Mesa dukjet kjo do të jetë dyshja e parë që do t’i bashkëngjitet kastit, i cili do të ketë aktorë nga të gjitha trevat shqiptare.

“O Sa Mirë” do të ketë gjithashtu transmetim përveçse në Kosovë, në një kanal në Shqipëri dhe në një tjetër në Maqedoni të Veriut. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit

Momenti kur Santiana Maloku shan Bledi Manen gjatë spektaklit

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Azemi ia thotë në sy Albës: Nuk ndjej më asgjë

Azemi ia thotë në sy Albës: Nuk ndjej më asgjë

Magazina
Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Pretendimet për tradhti, mikesha e Lionel Messit dhe Antonela Roccuzzo thyen heshtjen

Magazina
Mediat spanjolle: Messi tradhtoi gruan e tij me një gazetare të sportit, po divorcohet pas 15 vitesh martesë?

Mediat spanjolle: Messi tradhtoi gruan e tij me një gazetare të sportit, po divorcohet pas 15 vitesh martesë?

Magazina
Kalo në kategori