LAJMI I FUNDIT:

Reagimet e yjeve pas lajmit për vdekjen e Luran Ahmetit

Reagimet e yjeve pas lajmit për vdekjen e Luran Ahmetit
(Foto: Instagram/luranahmeti)

Vdekja e Luran Ahmetit i ka pikëlluar shumë emra të njohur të skenës dhe ekranit shqiptar.

Reklama

Padyshim që kolegët e tij e kanë pritur me dhimbje lajmin për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur.

Miku i tij dhe kolegu nga seriali “O Sa Mirë”, Xhevdet Jashari, e ka vënë fotografinë e zezë në profilet e tij në rrjetet sociale, ndërsa shumë kolegë dhe ndjekës kanë shprehur ngushëllimet e tyre.

Nga teatri, serialet e popullarizuara turke e deri te filmi hollivudian “Taken 2” - disa nga rolet e njohura të Luran Ahmetit
Lexo po ashtu Nga teatri, serialet e popullarizuara turke e deri te filmi hollivudian “Taken 2” - disa nga rolet e njohura të Luran Ahmetit

Nuk kanë munguar edhe postimet nga kolegët dhe miqtë tjerë, si Blerim Destani, Jonida Vokshi, Olta Daku, Ernest Zymberi e shumë të tjerë, por edhe vet faqja e serialit të popullarizuar që kanë shprehur ngushëllimet më të ndjera për ndarjen nga jeta të Luranit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Pas Kim Kardashianit, edhe Cher shkruan për represionin e Azerbajxhanit ndaj armenëve në Nagorno-Karabakh

Pas Kim Kardashianit, edhe Cher shkruan për represionin e Azerbajxhanit ndaj armenëve në Nagorno-Karabakh

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Kalo në kategori