LAJMI I FUNDIT:

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës
Foto: Onime Entertainment/YouTube

Bukuroshja nga Gjilani, Vesa Vllasaliu, është bërë subjekt i një shakaje të mprehtë në “Shok Podcast”, ku moderatori Fis Juniku ka sjellë një moment humoristik lidhur me një histori shumë të përfolur nga jeta e Vesës.

Në një promovim të emisionit, Fisi tregoi një surprizë të veçantë për shikuesit duke hequr duksin e tij dhe zbuluar një fanellë të njohur të futbollit. Pamja e tij shkaktoi shaka dhe kureshtje, pasi ai tregoi se bëhej fjalë për fanellën e futbollistit të njohur kosovar, Mërgim Berisha.


Momenti u bë akoma më intrigues kur Vesa, e cila reagoi me një pyetje të mprehtë ndaj moderatorit: “E ke blerë në pazar?”.

Fisi nuk hezitoi dhe iu përgjigj me krenari, “Jo, origjinal e kam”. Kjo çoi në një këmbëngulje të sjelljes së bukuroshes, e cila shtoi me një buzëqeshje: “Po ku ka more origjinal prej tij?”.

Në këtë moment, Vesa nuk e mbajti veten dhe me një shprehje humoristike thumboi më tej ish-fejuarin e saj, Mërgim Berisha.

Historia e tyre e dashurisë ka qenë në fokus të mediave në periudhën kur Vllasaliu ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova, ku ajo rrëfeu se shoqja e ngushtë ia kishte marrë burrin, dhe në rastin konkret Mërgimi e ka lënë atë për shoqen e saj. /Telegrafi/

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori