Artistët e grupit OTR, Enca dhe Noizy duket se po shkojnë drejt paqes.

Pas një përplasje publike nga dy këngëtarët me akuza ndaj njëri-tjetrit, duket se ka reaguar anëtari i grupit, Varrosi.

Nxehen gjakrat mes Noizyt dhe Encës, sulmojnë njëri tjetrin publikisht me statuse (Foto) Nxehen gjakrat mes Noizyt dhe Encës, sulmojnë njëri tjetrin publikisht me statuse (Foto)

Ai në një postim në rrjetin social Instagram ka thënë se atij i bijnë të gjitha hallet e grupit përsipër, teksa porositi rivalët që të mos gëzohen shpejt me këto telashe, shkruan Telegrafi.

“Mbin krejt hallet e grupit përsipër jam fut ndërmjetës. E gjitha është dashuri ata që na urrejnë mos u bëni të lumtur shpejt. OTR familje e madhe”, ka shkruar Varrosi.

Motra e Encës jo më me Noizyn, dëgjon Encën (Foto/Video) Motra e Encës jo më me Noizyn, dëgjon Encën (Foto/Video)

Duket se Enca ende do të vazhdojë të mbetet pjesë e OTR, teksa motra e saj nuk dihet nëse sërish do të vazhdojë të dëgjojë këngët e Stresit në shenjë hakmarrje. /Telegrafi/