Këngëtari Blero dhe modelja Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në muajin shtator të këtij viti.

Ata kanë parashikuar që në dasmën e tyre të ftojnë shumë emra të njohur nga showbizi vendor.

View this post on Instagram

❤️❤️😱

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on Jun 23, 2019 at 8:49am PDT

Ndërkohë, për të gjithë ata që janë treguar kuriozë nëse ish-bashkëshortja e Bleros, Teuta Krasniqi, do të jetë prezente në dasmën e tyre, ajo së fundmi e ka mohuar një gjë të tillë.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

E ftuar “N’Kosovë Show”, Krasniqi ka treguar se nuk do të marrë pjesë në këtë dasmë, sepse nuk do ta shihte si diçka të arsyeshme.

View this post on Instagram

Birthday girl ( nejse se i bona do vjet 🤔 ) #37 Faleminderit Zot per gjitha bekimet qe i kam ne jete 🙏🙏🙏 Shendet dhe dashuri, bashke me familje dhe njerezit e dashur… vetem kaq na duhet per te qene te plote dhe te lumtur ❤️❤️❤️

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Jul 27, 2019 at 6:30am PDT

Megjithatë, ajo vazhdoi të tregojë se ruan raporte shumë të mira me ish-bashkëshortin e saj, me të cilin ka edhe një vajzë, Tarën.

Në fund ku prezantuesi i tha aktores se Blero ua ka sjell ftesën dhe nëse dëshironte ta shihet, Teuta thjeshtë u përgjigj due thënë: “Ishalla veç kaloni mirë”. /Telegrafi/