LAJMI I FUNDIT:

Stresi thumbon ish-banorët: Kam dëgjuar shumë fjalë pas BBVK, kënaquni me aq sa keni merituar

Stresi thumbon ish-banorët: Kam dëgjuar shumë fjalë pas BBVK, kënaquni me aq sa keni merituar
Foto: Instagram

Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, u shpall fitues në Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ai qëndroi në shtëpinë më të famshme në Kosovë plot 103 ditë dhe rrëmbeu 160 mijë euro.

Fitorja e artistit të njohur u diskutua mjaft shumë dhe pati komente nga më të ndryshmet.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

36-vjeçari së fundmi në lidhje me këtë ka bërë një reagim në InstaStory duke thumbuar edhe ish-konkurrentët e tjerë.

U shpall fitues në Big Brother VIP Kosova, Stresi thotë se kishte 18 mijë vota më shumë se Vedati
Lexo po ashtu U shpall fitues në Big Brother VIP Kosova, Stresi thotë se kishte 18 mijë vota më shumë se Vedati

Postimi i plotë i Stresit:

“Kam dëgjuar shumë fjalë pas Big Brother VIP Kosova, por nuk është problem, gjithmonë ai që humb ka me fol.

Por nëse jeni prekur prej meje dijeni që ju kam folur në gjuhën që ju jeni mësuar. Sado që flisni nëpër intervista mundeni me u kënaq por unë nuk kam folur akoma, as nuk do të flas se nuk ju jap rëndësi juve o meshkuj.

Ju jeni shumë poshtë, falënderojeni Klan Kosovën që ju dha mundësinë edhe aq. Sa për mua nëpër Prishtinë jam 24/7 besom që nuk keni fytyrë të më dilni përpara sepse Prishtina ju votoi shumë dobët sepse ju njohin kush jeni.

Knaquni me aq sa keni merituar”. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Camila Cabello dhe Shawn Mendes ndahen për herë të dytë

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
Kalo në kategori