LAJMI I FUNDIT:

U shpall fitues në Big Brother VIP Kosova, Stresi thotë se kishte 18 mijë vota më shumë se Vedati

U shpall fitues në Big Brother VIP Kosova, Stresi thotë se kishte 18 mijë vota më shumë se Vedati
Foto: Screenshot/YouTube

Arkimed Lushaj – Stresi u shpall fitues i Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ai së fundmi ka dhënë një intervistë në “Ditë pas Dite”, ku ka folur për eksperiencën brenda duke ndarë disa detaje të tjera për publikun.

Artisti nga Shqipëria theksoi se kjo ishte sfida e tij e fundit në showbiz, të cilësuar një përvojë të vështirë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Është sfida ime e fundit në showbiz. Gjëja më e vështirë që kam provuar ndonjëherë në jetën time është Big Brother. E parë nga televizori duket e lehtë por kur je aty gjithçka ndryshon”, u shpreh ai.

Tutje, reperi thotë se strategjia e tij ka qenë origjinaliteti – të jetë vetvetja gjatë gjithë kohës.

Pas fitores së tij në Big Brother VIP Kosova, Stresi edhe nga koncertet bën thirrje që të përkrahet Luizi
Lexo po ashtu Pas fitores së tij në Big Brother VIP Kosova, Stresi edhe nga koncertet bën thirrje që të përkrahet Luizi

“Nuk kam sulmuar unë i pari. Strategjia ime ka qenë origjinaliteti im dhe mbrojtja. Gjithmonë kam marrë dhe kur më kanë goditur u jam kthyer”, vazhdoi mes tjerash 36-vjeçari.

Foto: Screenshot/YouTube

“Parimi im ishte të mos dilja jashtë vetes. E shyqyr Zotit nuk rrëshqita. Kush ka bërë deklarata ka bërë gabim. Unë nuk kam bërë deklarata por kam thënë. Kam hyrë i fundit do të dal i fundit”, tha ai.

Stresi gjithashtu ka folur edhe për Vedatin, duke qenë se ishte i dyti, teksa tha se kishin diferencë 18 mijë vota. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Babai i Justin Bieber kritikohet për mesazhin homofobik që bëri gjatë muajit të krenarisë

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Rita Ora duket sportive, ndërsa fotografohet duke shkuar në një seancë të jogës në Sydney

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Kalo në kategori