LAJMI I FUNDIT:

Se CR7 takimin ndaj Atleticos e kishte marrë shumë seriozisht e tregon edhe përleshja me Koken (Video)

Se CR7 takimin ndaj Atleticos e kishte marrë shumë seriozisht e tregon edhe përleshja me Koken (Video)

Real Madridi fitoi ndaj Atletico Madridit me rezultat 0-3.

Reklama

Të tre golat në këtë takim u shënuan nga Cristiano Ronaldo dhe portugezi padiskutim ishte më i miri në këtë ndeshje.

Imazhet tregojnë qartë se a e kaloi vijën topi pas goditjes së CR7 (Foto/Video)
Lexo po ashtu Imazhet tregojnë qartë se a e kaloi vijën topi pas goditjes së CR7 (Foto/Video)

Një nga momentet më të komentuara të kësaj sfide ishte edhe përballja Ronaldo-Koke gjatë pjesës së dytë.

Por, ajo nuk zgjati shumë pasi ndërhynë lojtarët dhe gjyqtari i cili me këtë rast ndëshkoi të dy lojtarët me karton të verdhë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Përse Romelu Lukaku nuk e festoi golin e tij ndaj Frosinones?

Përse Romelu Lukaku nuk e festoi golin e tij ndaj Frosinones?

Serie A
Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

Barcelona po akuzohet për ryshfet, Guardiola flet për këtë temë dhe zbulon se si i fitonin ndeshjet sa ishte trajneri i tyre

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori