LAJMI I FUNDIT:
Koke

Koke

47 Artikuj

Ndodhi e pazakontë, Koke bëri një ‘selfie’ me tifozin e Atletico Madridit përpara se të godiste rivënien këndore

Ndodhi e pazakontë, Koke bëri një ‘selfie’ me tifozin e Atletico Madridit përpara se të godiste rivënien këndore

Ndërkombëtare
Koke për rastin e Courtois: Kam ndarë dhomën me të, ka gabuar me fjalët

Koke për rastin e Courtois: Kam ndarë dhomën me të, ka gabuar me fjalët

Liga e Kampionëve
Atletico Madridi merr fitoren e pestë me radhë në La Liga

Atletico Madridi merr fitoren e pestë me radhë në La Liga

La Liga
Kapiteni i Atleticos, Koke: Man City njëri nga favoritët për trofeun, por mund t’ia dalim

Kapiteni i Atleticos, Koke: Man City njëri nga favoritët për trofeun, por mund t’ia dalim

Liga e Kampionëve
Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

La Liga
Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

Atletico Madridi konfirmon pesë raste me coronavirus, Simeone e Griezmann në mesin e të infektuarve

La Liga
Notat e lojtarëve: Atletico Madrid 1-2 Mallorca, vlerësohen Koke dhe Franco Russo

Notat e lojtarëve: Atletico Madrid 1-2 Mallorca, vlerësohen Koke dhe Franco Russo

La Liga
Koke: E dinim që nuk do të jetë lehtë ndaj Kosovës, ishte shumë e rëndësishme të fitonim

Koke: E dinim që nuk do të jetë lehtë ndaj Kosovës, ishte shumë e rëndësishme të fitonim

Përfaqësuesja e Kosovës
“Gjithmonë me një klub” – lojtarët e La Ligas që janë besnik të klubeve të fëmijërisë

“Gjithmonë me një klub” – lojtarët e La Ligas që janë besnik të klubeve të fëmijërisë

La Liga
Atletico Madrid të shokuar nga vdekja e talentit të tyre Minchola

Atletico Madrid të shokuar nga vdekja e talentit të tyre Minchola

La Liga
Atletico fiton me përmbysje trilerin ndaj Barcelonës, derbi ndaj Realit në finalen e Superkupës së Spanjës

Atletico fiton me përmbysje trilerin ndaj Barcelonës, derbi ndaj Realit në finalen e Superkupës së Spanjës

La Liga
Koke befason Barcelonën, kalon Atleticon në epërsi pas vetëm 18 sekondave në lojë

Koke befason Barcelonën, kalon Atleticon në epërsi pas vetëm 18 sekondave në lojë

La Liga
Benzema, Marcelo, Koke, Icardi dhe yjet e tjerë që nuk ftohen nga ekipet e tyre kombëtare

Benzema, Marcelo, Koke, Icardi dhe yjet e tjerë që nuk ftohen nga ekipet e tyre kombëtare

Përfaqësueset
Formacioni i mundshëm i Atleticos në sezonin e ri – me transferimet e reja dhe pa Griezmannin

Formacioni i mundshëm i Atleticos në sezonin e ri – me transferimet e reja dhe pa Griezmannin

La Liga
Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Nga mbledhës topash në yje futbolli – Guardiola, Neymar, Raul dhe Sneijder ishin disa nga ta

Ndërkombëtare
Koke duhet të jetë i ngopur – ishte prezent në 25 gola të CR7, prej tyre tri het-triqe

Koke duhet të jetë i ngopur – ishte prezent në 25 gola të CR7, prej tyre tri het-triqe

Liga e Kampionëve
Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s

Gola, përmbysje, vazhdime – Atletico nënshtron Realin dhe fiton Superkupën e UEFA-s

Ndërkombëtare
Dy gola të shpejtë nga Atletico, realizojnë Saul dhe Koke

Dy gola të shpejtë nga Atletico, realizojnë Saul dhe Koke

Ndërkombëtare
Marseille 0-3 Atletico, notat e lojtarëve të finales së EL

Marseille 0-3 Atletico, notat e lojtarëve të finales së EL

Liga e Evropës
Lopetegui e ka në mendje formacionin e Spanjës për Kupën e Botës, vetëm një vend në mesfushë është në dyshim

Lopetegui e ka në mendje formacionin e Spanjës për Kupën e Botës, vetëm një vend në mesfushë është në dyshim

Përfaqësueset
Koke: Duam ta fitojmë trofeun e Ligës së Evropës

Koke: Duam ta fitojmë trofeun e Ligës së Evropës

Liga e Evropës
Koke: Griezmann është i lirë të largohet nga Atletico

Koke: Griezmann është i lirë të largohet nga Atletico

La Liga
Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Golashënuesit më të mirë në Ligën Premier, Serie A dhe La Liga (Foto)

Ndërkombëtare
Vetëm Higuain ka më shumë minuta në fushë se Hysaj në Serie A, Griezmann i prinë listës në top pesë ligat evropiane (Foto)

Vetëm Higuain ka më shumë minuta në fushë se Hysaj në Serie A, Griezmann i prinë listës në top pesë ligat evropiane (Foto)

Ndërkombëtare