LAJMI I FUNDIT:

Ndodhi e pazakontë, Koke bëri një ‘selfie’ me tifozin e Atletico Madridit përpara se të godiste rivënien këndore

Ndodhi e pazakontë, Koke bëri një ‘selfie’ me tifozin e Atletico Madridit përpara se të godiste rivënien këndore

Kapiteni i Atletico Madridit, Koke bëri një ‘selfie’ me një tifoz në mes të ndeshjes së klubit të tij kundër Numancia të mërkurën mbrëma.

Reklama

Atletico fitoi me rezultat 4-0 në Estadio Municipal de El Burgo de Osma, me golat e shënuara nga Thomas Lemar, Angel Correa, Geoffrey Kondogbia dhe Matheus Cunha.

Por, momenti më i mirë i lojës erdhi në pjesën e dytë kur 30-vjeçari Koke iu kërkua të bënte një foto me një mbështetës.

Mesfushori ishte gati të godiste një rivënie këndore nga krahu i djathtë kur tifozi u afrua për t’i kërkuar një fotografi.

Nuk kishte pothuajse asnjë pjesëtar i sigurimit i pranishëm dhe me të vërtetë vetëm tifozët qëndruan dhe u ulën në afërsi të fushës.

Koke kishte ecur mbrapa dhe po përgatitej të godiste topin, por me kënaqësi pranoi të bënte një ‘selfie’ të shpejtë, përpara se të vazhdonte lojën.

“CR7 nuk është i mirëpritur”, tifozët e Atletico Madridit shfaqin pankartën që tregon se nuk e duan Ronaldon
Lexo po ashtu “CR7 nuk është i mirëpritur”, tifozët e Atletico Madridit shfaqin pankartën që tregon se nuk e duan Ronaldon

Për një miqësore, kjo ishte një ndeshje e mbushur me ngjarje.

Tifozët e Atleticos shfaqën një pankartë që nuk miratonte një lëvizje të mundshme për Cristiano Ronaldon, të cilin ata ende e urrejnë nga koha e tij në Real Madrid. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Lionel Messi refuzon ofertën marramendëse të Al-Hilal, do t'i bashkohet Inter Miamit në MLS

Lionel Messi refuzon ofertën marramendëse të Al-Hilal, do t'i bashkohet Inter Miamit në MLS

Ligat tjera
Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Ligat tjera
Real Madridi ka arritur marrëveshje me Dortmundin për të nënshkruar me Bellingham

Real Madridi ka arritur marrëveshje me Dortmundin për të nënshkruar me Bellingham

La Liga
Nis shitja online e biletave për ndeshjen Kosova – Rumania

Nis shitja online e biletave për ndeshjen Kosova – Rumania

Përfaqësuesja e Kosovës
Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

La Liga
Kalo në kategori