LAJMI I FUNDIT:

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” – Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” – Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen
Foto: Screenshot/Instagram
Reklama

Blogerja e njohur shqiptare, Sara Hoxha, është një emër mjaft i komentuar në rrjete sociale.

Ajo ndiqet nga mijëra njerëz vetëm në Instagram dhe tashmë është shumë e pëlqyer.


Bukuroshja së fundmi u ka dhënë ndjekësve hapësirë të pyesin më shumë rreth opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

Foto: Screenshot/Instagram

Njëra nga ndjekëset komentoi paraqitjet e partneres së Ledri Vulës, së cilës nuk hezitoi t’i kthente përgjigje.

Të gjitha lajmet nga Sara Hoxha - Ledri
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Sara Hoxha - Ledri

“Pse ekstrem zhveshur rri çfarë shembulli je për vajzën?”, ishte pyetja e parashtruar.

Foto: Screenshot/Instagram

Ndërkohë që Sara u përgjigj: “Shembulli më i mirë për atë të kuptoj që jeta është e saj dhe mund të bëj çfarë t’i dojë qejfi”.

Ajo ndryshe është prej vitesh bashkë me reperin Ledri Vula, me të cilin ka dhe një vajzë. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori