Taylor Swift ka shumë lloje fansash, duke përfshirë ata që nuk do t’i prisnit, si aktorin legjendar Robert DeNiro.

Ndërkohë që po intervistohej nga Variety, Bobby DeNiro u pyet për këngëtaren sepse prezantoi filmin e saj të shkurtër “All Too Well” në Tribeca Fest, Festivalin e Filmit dhe Artit që u bashkë themelua nga DeNiro në vitin 2002.

Gjatë intervistës ata e pyetën nëse ishte një adhurues i muzikës së Swiftit dhe duke qeshur ai tha: “Unë i kam të gjitha albumet e saj”.

Ishte e paqartë nëse komenti ishte bërë në mënyrë sarkastike apo jo, por ai ka përmendur se vajzës së saj i pëlqen muzika e biondes dhe kur janë në makinë së bashku ai preferon të dëgjojë muzikë në vend që të flasë.

Reklama
Reklama

“Unë nuk jam një fans”, tha De Niro. “Me siguri e dëgjoj muzikën e saj në një radio dhe më pëlqen”.

Taylor Swift merr doktoratë nderi nga Universiteti i New Yorkut Taylor Swift merr doktoratë nderi nga Universiteti i New Yorkut

Filmi i shkurtër u publikua në nëntor dhe përfshin Sadie Sink, e cila tani është një nga aktoret më të vlerësuara në “Stranger Things”.

Filmi “All Too Well” i Taylor Swift

Swift do të shfaqë “All Too Ëell: The Short Film” në Beacon Theatre në New York më 11 qershor si pjesë e një ngjarjeje të titulluar “A Conversation with Taylor Swift”.

Të famshëm të tjerë që do të marrin pjesë në diskutime gjatë Festivalit të Filmit Tribeca të këtij viti, i cili zhvillohet nga 8 deri më 19 qershor, përfshijnë Pharrell Williams, Cynthia Erivo, Seth Meyers, Aidy Bryant, Tyler Perry, Gayle King dhe Al Pacino. /Telegrafi/

Reklama
Reklama

Taylor Swift (Foto: Insider)