LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora me paraqitje provokuese në imazhet e fundit, e ëma e kritikon duke i thënë se është veshur shumë shkurt

Rita Ora me paraqitje provokuese në imazhet e fundit, e ëma e kritikon duke i thënë se është veshur shumë shkurt
Foto: Rita Ora/Instagram

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, nuk i ka të rralla paraqitjet provokuese në rrjetet sociale.

Reklama

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive e veshur me një palë të brendshme me material xhins, dhe një xhaketë të gjelbër në pjesën e sipërme.

Ajo ishte plotësisht ‘topless’ në pjesën e sipërme, duke bërë kështu të duket edhe më provokuese me pamjen e saj.

Foto: Rita Ora/Instagram

Në mbishkrimin e imazheve, ajo promovoi këngën e saj më të re “Seaside” në bashkëpunim me emrat e njohur: Diane Warren, Sofia Reyes dhe Reik.

Mes shumë komenteve nga fansat, ka spikatur një koment i nënës së saj, Vera Sahatçiu – Ora, e cila zakonisht e ngacmon me komente të ndryshme qesharake të bijën.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Ato kupaçke të vogla”, ka shkruar nëna e këngëtares në komentin e saj, referuar të brendshmëve me material xhins që bija e saj kishte veshur në këtë paraqitje.

Foto: Rita Ora/Instagram

Kjo nuk është hera e parë që mamaja e ngacmon me komente të tilla Ritën, pasi është bërë temë e mediave disa herë me “vërejtjet” që ajo ia bën vajzës së saj në rrjetet sociale.

Prindërit e këngëtares përndryshe aktualisht ndodhen në vendlindjen e Ritës, në Prishtinë.

Foto: Rita Ora/Instagram

Rita në të njëjtën kohë është duke shijuar eksperiencën e saj si anëtare e jurisë në spektaklin “The Voice Australia”, i cili po transmetohet këtë kohë në kontinentin australian. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Konfirmohet ribashkimi i Getinjos me Vivien, bukuroshja shihet rrugëve të Ferizajt me nënën e reperit

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Endi Demneri dhe Arbesa Rrahmani shpallen fituese në

Endi Demneri dhe Arbesa Rrahmani shpallen fituese në "Miss Universe Albania & Kosova 2023"

Magazina
Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Getinjo publikon një fotografi me Vivienin pas lajmeve për ribashkimin e tyre

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Kalo në kategori