LAJMI I FUNDIT:

Rita Ora duket tërheqëse ndërsa shijon një natë jashtë në Los Angeles

Rita Ora duket tërheqëse ndërsa shijon një natë jashtë në Los Angeles

Rita Ora bëri një shëtitje të premten në mbrëmje teksa doli nga një restorant i mrekullueshëm në Los Angeles, e veshur me një kostum me material leopardi.

Këngëtarja 32 vjeçe, dukej e pabesueshme në pamjen e egër, e cila përbëhej nga një bralet lëkure dhe një palë pantallona me material leopardi.


Ylli gjithashtu zgjodhi ta mbulonte pak figurën e saj të tonifikuar të trupit me një pallto leshi ngjyrë bezhë, shkruan DailyMail.

Ajo gjithashtu zgjodhi të linte disa kopsa të lira në pallton e saj luksoze për të treguar një vështrim të fshehtë të barkut të saj të tonifikuar.

Rita Ora po mëson gjuhën indigjene nga bashkëshorti i saj, Taika Waititi
Lexo po ashtu Rita Ora po mëson gjuhën indigjene nga bashkëshorti i saj, Taika Waititi

Për të shtuar më shumë shkëlqim pamjen e lezetshme, Rita vuri gjithashtu një rrip lëkure të zezë dhe një shtresë gjerdanesh të trashë argjendi.

Ajo gjithashtu zgjodhi t’i dizajnonte flokët e saj bionde në stilin kaçurrela dhe bëri një makijazh mjaft glamuroz.

Këto fotografitë vijnë pasi Rita u shfaq në rrjetet e saj sociale më herët gjatë ditës për të publikuar video dhe fotografi të ndryshme nga kjo paraqitje e saj.

Në Instagramin e saj, bukuroshja ka publikuar fotografi të ndryshme duke treguar figurën e saj të lakmueshme të trupit.

Në fotografitë mahnitëse bukuroshja shihet duke bërë ‘selfie’ të ndryshme dhe poza për kamerën.

Artistja shqiptare me famë botërore po vazhdon të shijojë suksesin e këngës “You Only Love Me: të cilën e publikoi në janar.

Kur foli për publikimin e këngës së re, Rita tha: “Me ‘You Only Love Me’ dhe albumin tim të ardhshëm, doja të kapja dobësinë që kam përjetuar ndërsa u hapa ndaj dashurisë dhe hyra në një fazë të re të jetës”.

“Të mësosh të heqësh dorë nga e kaluara për t’i hapur rrugë përvojave të reja është një proces thellësisht personal dhe u ndjeva e detyruar ta dokumentoja përmes muzikës sime – udhëtimi nuk ishte gjithmonë i lehtë, por unë kam dalë prej tij më i fortë dhe i mbushur me më shumë dashuri se sa kam menduar ndonjëherë të jetë e mundur”.

“You Only Love Me” ishte kënga e parë që u lansua nga albumi i shumëpritur i i këngëtares së njohur ndërkombëtarisht.

Kjo këngë njëherësh shënon projektin e parë muzikor që ajo publikon nën ombrellën e kompanisë së re të menaxhimit, BMG, me të cilën nënshkroi kontratë vitin e kaluar.

Marrëveshja me këtë kontratë i siguron asaj 100 për qind të fitimeve nga prodhimet e saj muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Teuta Krasniqi flet për ankthin dhe depresionin që përjetoi pas ndarjes nga Blero

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Romeo Veshaj reagon pas eliminimit nga Big Brother: U jam mirënjohës të gjithëve, ju dua shumë

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina
Kalo në kategori