Këngëtarja Rina Balaj përveç që pëlqehet për realizimet muzikore, admirohet edhe për dukjen e saj.

Më shumë se 347 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram, ku ajo i mban të informuar në lidhje me jetën e saj personale dhe profesionale.

Derisa jemi në sezonin e verës në profilet e bukurosheve nuk mungojnë fotografitë, në të cilat ato i vënë në pah hiret e tyre.

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)

Gjatë të enjtes, Rina i ka shpërndarë disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat shfaqet me bikini.

Rina Balaj sjell poza me bikini pas lansimit të klipit të ri Rina Balaj sjell poza me bikini pas lansimit të klipit të ri

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)

Artistja ka pozuar nga pushimet në Mykonos të Greqisë dhe duket e mrekullueshme. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/isyourgirlrina)