LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj shfaqet në super formë në fotot e reja nga pushimet në Afrikë

Rina Balaj shfaqet në super formë në fotot e reja nga pushimet në Afrikë

Këngëtarja Rina Balaj këto ditë ka zgjedhur të relaksohet në një vend tropikal.

Ajo po pushon në plazhet e Zanzibarit dhe nga atje u ka qëndruar fansave pranë me imazhe të ndryshme.

Të shumta kanë qenë fotot që ajo ka sjellur në bikini duke vënë në pah linjat joshëse të trupit për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Edhe së fundmi Rina ka pozuar për disa fotografi ku shihet e veshur me rroba banjë me ngjyrë ari.

Flokët e gjata i la të lidhura në disa gërsheta të gjata, ndërsa kishte vendosur makijazh të lehtë dhe aksesor.

Të gjitha lajmet nga Rina Balaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rina Balaj

“Tropikale”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e fotove, që morën pëlqime e komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, sa i përket muzikës Rina së fundmi lansoi këngën e re “Ça je” në bashkëpunim me The Victor. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Në trend Magazina

Më shumë
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Kalo në kategori