Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, është mjaft e pëlqyer dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo realizoi një set të ri fotografik pranë aparatit të fotografit Norik Uka, në të cilin u shfaq tejet në formë.

Megjithatë, puna për ta realizuar një fotosesion të tillë, duket të mos ketë qenë fare e lehtë për të dhe bashkëpuntorët e saj.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj (Foto: Instagram/enikociii)

Në imazhet që solli në rrjetin social Instagram, këngëtarja Koçi ka treguar vështirësitë me të cilat është përballur gjatë xhirimeve.

Veç kësaj, bashkë me të është edhe këngëtari Prelvukaj, i cili e ka ndihmuar të dashurën që të duket sa më e bukur.

Arsyeja e publikimit të këtyre imazheve duket të ketë qenë dëshira për t’iu treguar fansave dallimin mes realitetit dhe Instagramit.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj (Foto: Instagram/enikociii)

Përndryshe, Eni është duke punuar në projekte të reja dhe së shpejti pritet të lansojë këngën e re në bashkëpunim me këngëtarin Lindon Berisha.

“Bella” titullohet kënga e tyre që siç e ka thënë 23-vjeçarja, është ndryshe projekteve tjera të saj. /Telegrafi/

Eni Koçi (Foto: Instagram/enikociii)