LAJMI I FUNDIT:

Pas vendimit për t’i përjashtuar, Big Brother vendos që Ilnisa dhe Meritoni të qëndrojnë të izoluar – vendimi për fatin e tyre merret të shtunën

Pas vendimit për t’i përjashtuar, Big Brother vendos që Ilnisa dhe Meritoni të qëndrojnë të izoluar – vendimi për fatin e tyre merret të shtunën

Pas vendimit të produksionit për përjashtimin e Meriton Mjekiqit si dhe Ilnisa Agollit, një mundësi e re iu është ofruar dyshes, që i kanë dhënë drama shtëpisë.

Vëllai i Madh, i dha mundësinë çiftit që Meritoni dhe Ilnisa ta vazhdojnë garën në një dhomë të izoluar, pra në dhomën e bardhë, derisa vendimi përfundimtar për ta do të merret të shtunën.


Deri të shtunën, publiku do të votojë nëse duan ta rikthejnë dyshen brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Me të mbërritur në dhomën e bardhë, çifti u takuan me Egla Cenon, e cila ka qenë e izoluar aty për 48 orë.

Me të hyrë aty, filluan menjëherë provokimet e Meritonit kundrejt Eglës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Magazina

"Nuk bëj 'sehire', por e kam magjinë", aktorja shqiptare e filmave për të rritur provokon me pozat në deti

Magazina
Meghan Markle bëhet xheloze, i kërkon një gruaje të mos pozojë për foto pranë Princit Harry

Meghan Markle bëhet xheloze, i kërkon një gruaje të mos pozojë për foto pranë Princit Harry

Magazina
Loredana dhe sulmuesi i Dortmundit e çojnë lidhjen një hap më tutje? Ky detaj bëri lëmsh të gjithë

Loredana dhe sulmuesi i Dortmundit e çojnë lidhjen një hap më tutje? Ky detaj bëri lëmsh të gjithë

Magazina
“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

Magazina
Melinda Ademi me vallëzim provokues me hitin e Gjikos

Melinda Ademi me vallëzim provokues me hitin e Gjikos

Magazina
Kalo në kategori