LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi shfaqet krejtësisht e zhveshur, në fotografitë e fundit në Instagram

Oriola Marashi shfaqet krejtësisht e zhveshur, në fotografitë e fundit në Instagram

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ‘ka ngritur temperaturat’ në Instagram me serinë më të re të fotografitëve të saj, duke u shfaqur më provokative se kurrë.

Oriola, e cila njihet për guximin dhe stilin e saj të veçantë, ka publikuar disa imazhe ku shihet në një vaskë me ujë, krejtësisht e zhveshur dhe e mbuluar vetëm me petale të trëndafilave, duke i lënë pak vend imagjinatës.


Fotografitë kanë bërë bujë të madhe në rrjetet sociale, ku komentet dhe pëlqimet kanë vërshuar nga të gjitha anët, mbi paraqitjen e saj tejet seksi.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Oriola vazhdon të tregojë se është jo vetëm një ndër emrat më të njohur në botën e modës në Shqipëri, por edhe një figurë që di të ndërlidhë guximin me artin në mënyrën më të bukur të mundshme.

Oriola Marashi provokon me fotografitë në Instagram, teksa shfaqet me të brendshme të zeza
Lexo po ashtu Oriola Marashi provokon me fotografitë në Instagram, teksa shfaqet me të brendshme të zeza

Ky sesion fotografik është vetëm një tjetër dëshmi e asaj se sa e guximshme dhe e lirë në shprehjen e vetvetes është Marashi, e cila është bërë një ikonë e modës.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

E dashur nga publiku për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe se si përqafon trendet më të fundit të modës, Oriola Marashi vë në pah edhe njëherë talentin e saj për të krijuar imazhe që mbeten në kujtesën e ndjekësve të saj për kohë të gjatë. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori