LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi mahnit me një fustan transparet, në fotografitë e fundit në Instagram

Oriola Marashi mahnit me një fustan transparet, në fotografitë e fundit në Instagram

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve të saj me një seri fotografish të reja të postuara në rrjetin social Instagram.

Fotografitë e publikuara nga bukuroshja janë realizuar në një ambient bregdetar, ku ajo shfaqet duke pozuar pranë një pishine.


Fustani i saj transparent nuk i la shumë vend imagjinatës, pasi tregoi linjat e përsosura trupore të modeles.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Për më tepër, në fotografitë e reja, Oriola ka aplikuar një grim të thjeshtë, duke theksuar bukurinë e saj natyrale.

Postimet e Marashit në rrjetet sociale janë pritur gjithmonë me padurim nga ndjekësit dhe shpesh marrin mijëra pëlqime dhe komente. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Arbana dhe Edi tregojnë për herë të parë si nisi historia e tyre e dashurisë

Magazina
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito me pushime në jug, sjellin fotografi krah njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori