LAJMI I FUNDIT:

Olta qan teksa flet për Luizin: Ndihem në faj, sikur po ia nxjerrë Kiarën me dorë jashtë

Olta qan teksa flet për Luizin: Ndihem në faj, sikur po ia nxjerrë Kiarën me dorë jashtë

Nominimi i mbrëmshëm (e martë) gjatë spektaklit në mes të Kiara Titos dhe Olta Gixharit ka shkaktuara shumë zhurmë si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë së famshme.

Reklama

Aktorja dhe moderatroja janë përballë njëra-tjetrës dhe njëra prej tyre pritet që të largohet të shtunën e ardhshme.

Ndërkohë, këngëtari Luiz Ejlli që konsiderohet si një prej protagonistëve të këtij edicioni ka ‘kërcënuar’ vazhdimisht se në rast që Kiara eliminohet ai do të largohet bashkë me të.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

Por, në anën tjetër edhe Olta e cila konsiderohet si kundërshtarja kryesore e Luizit në shtëpinë e famshme nuk i ka pritur mirë këto deklarata të tij.

Tha se do të largohet nga BBVA në rast se eliminohet Kiara, Luizi ndryshon qëndrim: Duhet ta pranoj realitetin, publiku më do vetëm
Lexo po ashtu Tha se do të largohet nga BBVA në rast se eliminohet Kiara, Luizi ndryshon qëndrim: Duhet ta pranoj realitetin, publiku më do vetëm

Ajo në disa raste ka tentuar që Luizi të ndryshonte mendim, ndërsa në një diskutim me Deamishel ajo është përlotur duke thënë se ndihet në faj për gjithë këtë situatë.

Madje, Gixhari u shpreh se e ka menduar që të largohet edhe ajo në rast që Luizi vendos ta dalë bashkë me Kiarën.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

“Nuk do të dalë ai, bën filma kot shyqyr që e ndërpreu këtë sepse po u bën shumë presion publikut, është gjynah edhe për mua, kam lënë shpirti këtu, kam lënë djalin jashtë, po më këputet shpirti, e di unë çfarë brenge kam, tani ky thotë po doli Kiara do të dalë edhe unë, më lë edhe një barrë tjetër kaq të madhe, e di sa keq ndihem, duket sikur unë po ia nxjerrë me dorë jashtë, e di sa me faj ndjehem nuk e di çfarë të bëjë”, është shprehur Olta.

Mbetet të shihet si do të rrjedhin situatat deri të shtunën kur mbahet spektakli i radhës dhe cila prej banoreve do ta lë përfundimisht garën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori