LAJMI I FUNDIT:

Olsi Bylyku publikon këngën e re “Fryma ndalet”

Olsi Bylyku publikon këngën e re “Fryma ndalet”
Foto: Screenshot/YouTube

Aktori, i kthyer tashmë edhe në këngëtar, Olsi Bylyku, po vazhdon të jetë mjaft aktiv me projekte muzikore.

Reklama

Ai ka lansuar këngën e radhës “Fryma Ndalet”, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

I njëjti vjen me një interpretim të mahnitshëm, gjersa trajton tema të veçanta e të ndjeshme në prurjet që herë pas here sjell.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksi dhe muzika është shkruar nga vet artisti, kurse per ‘beat’-in u përkujdes Ahmed Najah.

Të gjitha lajmet nga Olsi Bylyku
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Olsi Bylyku

Miksimi dhe masterizimi i këtij projekti ndërkohë u realizua nga Marenglen Boja.

View this post on Instagram

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

Videoja i është besuar produksionit të njohur shqiptar, Marenglen Boja.

Kjo këngë e Olsit vjen pas “Do ditë”, bashkëpunimit të suksesshëm të këngëtarit me partneren e tij, Egli. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Fjolla Morina thotë se familja e saj ka prejardhjen nga Familja Haklaj në Tropojë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Adriana Matoshi vë në pah linjat dhe barkun e tonifikuar në imazhet e fundit

Adriana Matoshi vë në pah linjat dhe barkun e tonifikuar në imazhet e fundit

Magazina
Vesa Luma shijon pushimet në Shqipëri, tregon linjat trupore me një fotografi nga plazhi

Vesa Luma shijon pushimet në Shqipëri, tregon linjat trupore me një fotografi nga plazhi

Magazina
Rita Ora del për të bërë blerje në Sydney, burri i vet shkon ta marrë me veturën luksoze

Rita Ora del për të bërë blerje në Sydney, burri i vet shkon ta marrë me veturën luksoze "Porsche" në vlerë afro 190 mijë euro

Magazina
Kalo në kategori