LAJMI I FUNDIT:

Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Ne jemi mësuar t’i shohim të famshmit me kostume të zbukuruara e me veshje të stiluara për ceremoni të veçanta.

Reklama

Sidoqoftë, javët e fundit, shumicës së njerëzve u është dashur të qëndrojnë në shtëpi. Këto ditë na lejuan t’i shohim ata në mënyra që menduam se nuk do t’i shohim kurrë.

Për shembull, Kristen Bell dhe burri i saj përgatitën një tretman fytyre një natë, ndërsa Kylie Jenner zgjodhi një veshje të thjeshtë për ndryshim. Ne gjithashtu kemi parë të gatuajë Rafael Nadal, Ricky Martin duke prerë flokët e burrit të tij, dhe Demi Moore solli disa imazhe të vjetra me vajzat e saj.

Me këto postime, të famshmit na treguan se edhe ata duhet të gjejnë mënyra për të shpërqendruar veten teksa kalojnë pjesën më të madhe të kohës në shtëpi, ashtu si ne.

Bright Side bëri një listë me fotografitë e të famshmëve që kanë qenë të zënë me bërjen e gjërave të ndryshme gjatë periudhës së vetizolimit.

1. Christina Aguilera

2. Emma Roberts

View this post on Instagram

G O O D M O R N I N G 🥓🌞 📸 @nickwalkerstudio

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on Feb 21, 2020 at 10:31am PST

3. Lady Gaga

4. Ariana Grande

5. Kylie Jenner

View this post on Instagram

bored in the house and i’m in the house bored

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on Mar 28, 2020 at 3:38pm PDT

6. Alicia Keys

View this post on Instagram

What do ya’ll think? No jacket or jacket 🤔

A post shared by Alicia Keys (@aliciakeys) on Mar 5, 2020 at 10:07am PST

7. Dua Lipa

8. Timothée Chalamet

View this post on Instagram

okay fine 🙄

A post shared by Timothée Chalamet (@tchalamet) on Mar 13, 2020 at 9:26am PDT

9. Victoria Beckham

10. Selena Gomez

View this post on Instagram

Trying to take a cute/serious pic of me cooking but then felt embarrassed so I’m using the candid where I look so happy but I really feel kinda cheesy. 😏 Anyway, I shared a few lists in my stories of things I’m watching, listening to and reading to keep me positive and help pass the time. Hope it helps you 💖 For music: “If the World Was Ending” – JP Saxe & Julia Michaels “You Say” – Lauren Daigle “Snowchild” – The Weeknd “The Blessing” – Kari Jobe, Cody Carnes & Elevation Worship “The Box” – Roddy Rich For movies: Invisible Man Jennifer’s Body American Hustle Uncut Gems Clueless Sugar and Spice After the Wedding Zodiac Election Flirting with Disaster For shows: The Morning Show Good Girls The Servant SNL (re-runs) The Mind Explained For books: “Becoming” – Michelle Obama “The Undocumented Americans” – Karla Cornejo Villavicencio “Signs” – Laura Lynne Jackson For podcasts: On Purpose with Jay Shetty Wait Wait… Don’t Tell Me A New Earth – Oprah & Eckhart Tolle Get Sleepy For accounts to follow: @tinykitchentm @jessicayellin @selenagomez.doll @chloeiscrazy @nostalgia.video

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Mar 30, 2020 at 7:07pm PDT

11. Martha Stewart

View this post on Instagram

In her latest selfie, @marthastewart48 shares how she has perfected her at-home self-care routine, recommending that you keep your beauty routine fairly simple during this time of social distancing. "Cleanse your skin well and moisturize morning and night. Tinted sunscreen is good all day and lipgloss of course!" For a little bit of self-care, “Apply masks two or three times a week! If you can find CBD masks and serums use those.” Another tip for getting the best out of the extended time at home? Learn something new in the kitchen! “Hone your cooking skills. Make new salads, try new vegetables, try new ethnic dishes," she explained. Learn more about how Martha is keeping busy at her Bedford home at the link in bio. 👆🏼 #regram via @marthastewart48

A post shared by Martha Stewart (@marthastewart) on Apr 4, 2020 at 8:18am PDT

12. Arnold Schwarzenegger

13. Demi Moore

14. Sharon Stone

15. Halle Berry

16. Mark Wahlberg

View this post on Instagram

#quarantine

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on Mar 30, 2020 at 5:28pm PDT

17. Kristen Bell dhe burri saj, Dax Shepard

18. Laura Dern

View this post on Instagram

Lego Friends fun. #quarantine

A post shared by @ lauradern on Mar 15, 2020 at 10:55am PDT

19. Jessica Alba

20. Zoe Saldana

View this post on Instagram

#saturday #quarantine #yomequedoencasa

A post shared by Zoe Saldana (@zoesaldana) on Mar 28, 2020 at 2:07pm PDT

21. Busy Philipps

22. Gwyneth Paltrow

23. Ricky Martin dhe burri i tij, Jwan Yosef

24. Serena Williams

25. Millie Bobby Brown

26. Lionel Messi

View this post on Instagram

Son días complicados para todo el mundo. Vivimos preocupados por lo que está ocurriendo y queremos ayudar poniéndonos en el lugar de aquellos que peor lo están pasando, o bien porque les afectó directamente a ellos o sus familiares y amigos, o porque están trabajando en primera línea para combatirlo en hospitales y centros de salud. Quiero enviarles mucha fuerza a todos ellos. La salud debe ser siempre lo primero. Es un momento excepcional y hay que seguir las indicaciones tanto de las organizaciones sanitarias como de las autoridades públicas. Sólo así podremos combatirlo de manera efectiva. Es el momento de ser responsable y quedarse en casa, además es perfecto para disfrutar ese tiempo con los tuyos que no siempre se puede tener. Un abrazo y ojalá consigamos darle vuelta a esta situación cuanto antes. #QuedateEnCasa #StayAtHome

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on Mar 14, 2020 at 7:47am PDT

27. Madonna

28. Rafael Nadal

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika prezanton të dashurin e ri

Magazina
Kalo në kategori