Tashmë dihet se janë ndër çiftet më të lumtura të estradës sonë muzikore shqiptare.

Bëhet fjalë për Ermal Fejzullahun dhe bashkëshorten, Arianën, ku kanë krijuar edhe një familje për zili.

Por, gjatë ditës së sotme bukuroshja u kujdes që t’i bëjë një urim romantik këngëtarit me rastin e 31 vjetorit të lindjes.

View this post on Instagram

This is our happily ever after.

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on May 2, 2019 at 7:27am PDT

Ajo ka përzgjedhur fjalët më të ëmbla për burrin ndër të tjerash e ka falënderuar që po e bën të lumtur çdo ditë e më tepër.

“Faleminderit për çdo sekond të jetës që më bën të jem e lumtur që jam pranë teje. Të paça gjithmonë afër…Të dua”, ka shkruar ndër të tjerash Ariana në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Ermali dhe Ariana janë duke pritur që në jetë t’iu vije edhe një fëmijë, përkatësisht familjes t’iu shtohet pasardhësi i katërt. /Telegrafi/