LAJMI I FUNDIT:

Nico: Më kujtohet kur Lewandowski shënoi katër gola kundër Real Madridit, festova shumë

Nico: Më kujtohet kur Lewandowski shënoi katër gola kundër Real Madridit, festova shumë

Nico Gonzalez ka zbuluar se ishte gëzuar kur Robert Lewandowski, i cili tani është bashkëlojtari i tij në Barcelonë, shënoi katër gola ndaj Real Madridit.

Lewandowski shënoi katër gola kundër fituesve aktual të Ligës së Kampionëve në ndeshjen e parë të gjysmëfinaleve në sezonin 2012/13, ndërsa përfaqësonte Borussia Dortmundin.


“Është emocionuese të luash me të [Lewandowski]”.

“E kam parë atë të luajë shumë ndeshje, më kujtohet ajo kundër Real Madridit , kur shënoi katër gola. Festova shumë”, ka thënë Nico .

Nico ishte një nga lojtarët e akademisë që bëri hapin drejt ekipit të parë, duke u kthyer si lojtar i rëndësishëm për Barcelonën.

Ai shpreson që edhe këtë vit të këtë ndeshje në ekipin e parë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Lajm i hidhur për Arsenalin para formatit të ri në Ligën e Kampionëve

Lajm i hidhur për Arsenalin para formatit të ri në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Rritja graduale e Arbër Hoxhës - nga Istogu te ftesa për Euro 2024

Rritja graduale e Arbër Hoxhës - nga Istogu te ftesa për Euro 2024

Bardh Maxhuni
Fituesit e ligave mund të përjashtohen nga Championsi për shkak të një rregulli të çuditshëm

Fituesit e ligave mund të përjashtohen nga Championsi për shkak të një rregulli të çuditshëm

Liga e Kampionëve
Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Formacioni me lojtarët që kanë mbetur jashtë Euro 2024 – përfshirë yjet e Real Madridit, Arsenalit dhe Man City

Përfaqësueset
Haaland prezantohet zyrtarisht nga klubi i njohur, detyrohet t’i kontaktojë për ta fshirë njoftimin

Haaland prezantohet zyrtarisht nga klubi i njohur, detyrohet t’i kontaktojë për ta fshirë njoftimin

Ndërkombëtare
Ancelotti zbulon klubin ku do të pensionohet si trajner

Ancelotti zbulon klubin ku do të pensionohet si trajner

La Liga
Kalo në kategori