Reperi dhe ylli i njohur televiziv, Nick Cannon dhe Brittany Bell po bëhet baba sërish.

Reklama

Prezantuesi i “Wild ‘N Out”zbuloi të mërkurën (24 gusht) se modelja 34-vjeçare është shtatzënë me fëmijën e tyre të tretë së bashku, dhe të dhjetën për të.

“Koha ndaloi dhe kjo ndodhi”, shkroi Cannon një video në Instagram që shfaqte xhirimet e tyre të lindjes.

Foto: Snorlax/ Blisters / MEGA

Bell ka pozuar ‘topless’ në foto, me një fund të bardhë duke zbuluar barkun e rrumbullakosur teksa shihet pranë partnerit, shkruan PageSix.

Dyshja, u pane duke biseduar dhe qeshur gjatë xhirimeve, përfunduan videot me fotot familjare me djalin Golden, 5 vjeç dhe vajzën Powerful, 1 vjeçe.

View this post on Instagram

A post shared by NICK CANNON (@nickcannon)

Reklama

Ndërsa shumë prej ndjekësve të Cannonit iu përgjigjën komenteve për të ndarë “urimet” e tyre, të tjerë shprehën mosbesimin e tyre ndaj familjes së tij në rritje.

Reklama

Bell ende nuk e ka ndarë lajmin në llogarinë e saj në Instagram.

Kur dyshja mirëpriti djalin dhe vajzën e tyre në 2017 dhe 2020 respektivisht, Cannon ishte tashmë babai i binjakëve Moroccan dhe Monroe, tani 11 vjeç, me ish-gruan e tij, Mariah Carey.

Foto: Getty Images

Ish-ylli i “All That” vazhdoi të mirëpriste djemtë binjakë Zion dhe Zillion, tani 1 vjeç, me DJ Abby De La Rosa në qershor 2021. Djali i tij dhe i modeles Alyssa Scott , Zen, mbërriti në të njëjtin muaj, por vdiq pesë muaj më vonë pasi luftoi me kancerin e trurit.

Të gjitha lajmet nga Nick Cannon Të gjitha lajmet nga Nick Cannon
Reklama

Në qershor, Bre Tiesi solli në jetë fëmijën e saj të parë dhe Cannon së bashku, një djalë të quajtur Legendary.

Foto: Brittany Bell/Instagram

Reklama

Ndërsa De La Rosa, 31 vjeç, është aktualisht shtatzënë me fëmijën e saj të tretë, por ajo ende nuk e ka konfirmuar atësinë e ish-yllit të Nickelodeon.

Cannon, megjithatë, i tha “Entertainment Tonight” muajin e kaluar se është “se mund të vënë bast” se ai do të mirëpresë tre foshnja këtë vit. /Telegrafi/