LAJMI I FUNDIT:

Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka një listë të rëndësishme blerjesh të nëntë lojtarëve që dëshiron të nënshkruajë me ta gjatë afatit kalimtar të verës.

Reklama

Pavarësisht një fitoreje të madhe me rezultat 7-0 ndaj Manchester United në fundjavë, Klopp dëshiron revolucion pas mbylljes së sezonit.

Gjermani është i vetëdijshëm se paraqitjet nuk kanë qenë mjaft të mira këtë sezon në tërësi, që do të thotë se shumë lojtarë mund të vijnë në Anfield.

Sipas mediumit Sky Germany, janë nëntë lojtarë në listën e blerjeve që Klopp dhe drejtuesit e Reds kanë etiketuar.

Këto dëshira përfshijnë yllin e RB Leipzig, Josko Gvardiol, Evan N’Dicka (Eintracht Frankfurt) dhe Jurrien Timber (Ajax), të cilët synohen për përforcimin e mbrojtjes.

Liverpooli mendon për transferime të mëdha në verë, ka gati tre mesfushorë në listën e blerjeve
Lexo po ashtu Liverpooli mendon për transferime të mëdha në verë, ka gati tre mesfushorë në listën e blerjeve

Jude Bellingham (Borussia Dortmund), Edson Alvarez (Ajax), Ismael Bennacer (AC Milan), Ruben Neves (Wolves), Youri Tielemans (Leicester City) dhe Nicolo Barella (Inter) që duan për përforcimin e mesfushës.

Klubi e sheh nënshkrimin e një mesfushori qendror dhe një qendërmbrojtës si prioritetet e tyre kryesore në afatin kalimtar veror. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Caktohet përfundimisht se ku do të zhvillohet ndeshja Zvicër - Kosovë

Ndërkombëtare
Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

Mikrofonat zbulojnë fjalët që Gavi ia tha Lewandowskit gjatë ndeshjes: Edhe pse 16 vite më i ri, spanjolli e ofendon polakun

La Liga
Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Po bën gabime skandaloze, Ten Hag thyen heshtjen dhe tregon se çfarë do të bëj me Onanan

Premier League
Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

Si u detyrua Boateng nga Barcelona që të gënjente në pyetjen që iu bë gjatë prezantimit të tij

La Liga
Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Kriza e madhe që ka kapluar Unitedin, Eriksen zbulon se çfarë po ndodhë në dhomat e zhveshjes

Premier League
I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

I vetmi që shkëlqeu te United, Hojlund godet rëndë bashkëlojtarët e tij

Premier League
Kalo në kategori