LAJMI I FUNDIT:

Nicolo Barella

141 Artikuj

I duan shumë gjigantë evropianë, por Interi ‘blindon’ tre yjet e ekipit

I duan shumë gjigantë evropianë, por Interi ‘blindon’ tre yjet e ekipit

Serie A
Liverpooli përgatit një ofertë shumë të lartë për mesfushorin Barella

Liverpooli përgatit një ofertë shumë të lartë për mesfushorin Barella

Premier League
Nga De Bruyne dhe Rodrygo te Leao dhe Lautaro – formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Nga De Bruyne dhe Rodrygo te Leao dhe Lautaro – formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Interi mund ta humbasë Barellan nëse nuk kualifikohet në Ligën e Kampionëve, Liverpooli dhe PSG monitorojnë situatën

Interi mund ta humbasë Barellan nëse nuk kualifikohet në Ligën e Kampionëve, Liverpooli dhe PSG monitorojnë situatën

Serie A
Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Premier League
Sezon katastrofë dhe paralajmërim për blerje të reja, Liverpooli në krye të listës ka yllin e Interit

Sezon katastrofë dhe paralajmërim për blerje të reja, Liverpooli në krye të listës ka yllin e Interit

Premier League
Lukaku fal Barellan pas zënkës, lavdëron mesfushorin italian për disa gjëra

Lukaku fal Barellan pas zënkës, lavdëron mesfushorin italian për disa gjëra

Serie A
Përplasja verbale Lukaku-Barella: Pse lojtarët e Interit pajtohen me belgun

Përplasja verbale Lukaku-Barella: Pse lojtarët e Interit pajtohen me belgun

Serie A
Kamerat kapin momentin kur Lukaku e kërcënoi dhe e shau Barrellan në ndeshjen ndaj Sampdorias

Kamerat kapin momentin kur Lukaku e kërcënoi dhe e shau Barrellan në ndeshjen ndaj Sampdorias

Serie A
Interi e refuzon Chelsean për Barellan

Interi e refuzon Chelsean për Barellan

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Napoli, Rrahmani më i miri te mysafirët

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Napoli, Rrahmani më i miri te mysafirët

Serie A
Emrat e mëdhenj që mungojnë në Kupën e Botës ‘Katar 2022’

Emrat e mëdhenj që mungojnë në Kupën e Botës ‘Katar 2022’

Përfaqësueset
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Serie A
Interi merr fitoren e katërt radhazi në Serie A, mposht me lehtësi Sampdorian

Interi merr fitoren e katërt radhazi në Serie A, mposht me lehtësi Sampdorian

Serie A
Interi fiton në frymën e fundit trilerin e shtatë golave në udhëtim te Fiorentina

Interi fiton në frymën e fundit trilerin e shtatë golave në udhëtim te Fiorentina

Serie A
Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Serie A
“Nuk është aspak stresuese të luash në Camp Nou”, Dimarco dhe Barella tallen pas ndeshjes me Barcelonën

“Nuk është aspak stresuese të luash në Camp Nou”, Dimarco dhe Barella tallen pas ndeshjes me Barcelonën

Liga e Kampionëve
“Qëndroni të qetë”, gabimi trashanik i Piques që i kushtoi me gol Barcelonës

“Qëndroni të qetë”, gabimi trashanik i Piques që i kushtoi me gol Barcelonës

Liga e Kampionëve
Interi çmendet në “Nou Camp”, shënon dy herë dhe merr epërsinë

Interi çmendet në “Nou Camp”, shënon dy herë dhe merr epërsinë

Liga e Kampionëve
Deulofeu e quan Barellan si ‘Xavi i Interit’, ndërsa tregon pikën e dobët të Nerazzurrëve

Deulofeu e quan Barellan si ‘Xavi i Interit’, ndërsa tregon pikën e dobët të Nerazzurrëve

Ndërkombëtare
Real Madridi ka tre futbollistë në listë, po kërkohet zëvendësuesi i Toni Kroos

Real Madridi ka tre futbollistë në listë, po kërkohet zëvendësuesi i Toni Kroos

La Liga
Barella vazhdon me gola spektakolar në Serie A, tani shënon nga gjuajtja e lirë

Barella vazhdon me gola spektakolar në Serie A, tani shënon nga gjuajtja e lirë

Serie A
Notat e lojtarëve, Inter 3-1 Cremonese: Barella më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Inter 3-1 Cremonese: Barella më i miri në fushë

Serie A