LAJMI I FUNDIT:

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt
Reklama

Angelina Jolie ka dhënë së fundmi një intervistë për revistën “Vogue”, ku ka zbuluar detaje nga jeta e saj pas ndarjes nga Brad Pitt.

Aktorja ka folur për atë se si prindërimi në mes të divorcit të saj të trazuar nga Pitt e ka mbajtur atë gjatë viteve.


“Isha 26 vjeçe kur u bëra nënë. E gjithë jeta ime ndryshoi. Të kesh fëmijë më shpëtoi dhe më mësoi të jem ndryshe në këtë botë”, tha ajo.

Foto: Vogue

“Mendoj se kohët e fundit do të kisha kaluar në një mënyrë shumë më të errët nëse do të doja të jetoja për ta. Ata janë më të mirë se unë, sepse ju dëshironi që fëmijët tuaj të jenë”.

Të gjitha lajmet nga Angelina Jolie
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Angelina Jolie

Jolie dhe Pitt, të cilët njoftuan divorcin e tyre në 2016 pas 12 vitesh së bashku, kanë gjatë fëmijë: Maddox, Pax, Zahara, Shiloh dhe binjakët: Vivienne e Knox.

Foto: Vogue

Ylli i “Girl, Interrupted” tha për Vogue se po ndihet pak e ‘dobët’ këtë kohë.

“Jam ende duke e kuptuar se kush jam në moshën 48 vjeçare. Mendoj se jam në tranzicion si person”, rrëfeu ajo duke shtuar: “Nuk ndihem sikur kam qenë vetvetja për një dekadë, në një farë mënyre”.

Pa ndarë shumë, Jolie la të kuptohet se jeta ka qenë e vështirë për të gjithë familjen vitet e fundit.

Foto: Getty Images

“Ne kishim shumë plagë për të shëruar”, shpjegoi ajo. “Jemi ende duke gjetur bazën tonë”.

Jolie dhe Pitt, 59 vjeç, u takuan për herë të parë në xhirimet e “Mr. & Mrs. Smith”, ndërsa ishte ende i martuar me Jennifer Aniston.

Foto: Getty Images

Pitt dhe Jolie u bënë shpejt një nga çiftet më të famshëm të Hollywoodit.

Ata u martuan në gusht 2014 dhe mirëpritën gjashtë fëmijë së bashku gjatë viteve.

Foto: Getty Images

Të njëjtit kanë qenë duke ‘luftuar’ prej vitesh për kujdestarinë e fëmijëve të tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori