LAJMI I FUNDIT:

Më ndryshe se në çdo paraqitje tjetër, Majlinda Kelmendi shkëlqen me elegancën e saj në gala mbrëmjen e IJF (Foto)

Më ndryshe se në çdo paraqitje tjetër, Majlinda Kelmendi shkëlqen me elegancën e saj në gala mbrëmjen e IJF (Foto)

Kampionia olimipke Majlinda Kelmendi, sot (e diel) ka bërë një paraqitje dinjitoze në gala mbrëmjen e organizuar nga IJF, për zgjedhjet e “The Best Judoka Today”.

E shohim shpesh me veshje sportive ose veshje nga përditshmëria, por më rrallë kemi patur rastin ta shohim në ndonjë paraqitje klasike.


Kësaj radhe, Mjalinda befasoi të gjithë fansat e saj me paraqitjen plot shkëlqim me një fustan elegant në gala mbrëmjen e Federatës Ndërkombëtare të Xhudos.

Kuka: Majlinda gati për botëror
Lexo po ashtu Kuka: Majlinda gati për botëror

E shoqëruar nga trajneri i saj Driton Kuka, kampionia nga Peja dukej mjaft bukur dhe vezulluese me fustanin e saj të kuq me detaje ari.

Dukjen e saj në këtë natë, Kelmendi ia ka besuar kreatores Blerina Kllokoqi Rugova, e cila e ka sjell Majlindën në një version ndryshe, më të freskët dhe plot shkëlqim.

Në këtë mbrëmje Majlinda është shpallur xhudistja më e mirë në botë për ciklin olimpik 2012-2016. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Aktori i filmit Home Alone është parë në gjendje të rëndë, duke habitur edhe fansat

Aktori i filmit Home Alone është parë në gjendje të rëndë, duke habitur edhe fansat

Magazina
Brenda apartamentit luksoz të Vesa Vllasaliut

Brenda apartamentit luksoz të Vesa Vllasaliut

Magazina
Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Skena romantike mes Anxhela Peristerit dhe Atdhe Xharavinës, ish-banori i BBVK-s pjesë e klipit të këngëtares?

Magazina

"El Clasico na bashkoi" - Blero, Edona James dhe Lumbardh Salihu bëhen bashkë për të shikuar super-ndeshjen

Magazina
Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Deklaron mbi 58 mijë euro 'cash', zbulohet shuma me të cilën u pagua Anita Haradinaj si opinioniste në Big Brother VIP Kosova

Magazina

"Unë dashurinë për Kosovën e kam në shtëpi, ti jo", si shpërtheu Arbri kundër Vesës në prime-in e së shtunës

Magazina
Kalo në kategori