LAJMI I FUNDIT:

Driton Kuka

291 Artikuj

Kuka: Sukseset e njëpasnjëshme bënë që Distria të renditet si e para e botës

Kuka: Sukseset e njëpasnjëshme bënë që Distria të renditet si e para e botës

Xhudo
Libri kushtuar Kryemjeshtrit promovohet edhe në Pejë

Libri kushtuar Kryemjeshtrit promovohet edhe në Pejë

Xhudo
Shkolla “Asdreni” në Pejë, organizoi program të pasur artistik në 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Shkolla “Asdreni” në Pejë, organizoi program të pasur artistik në 15-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Komunat
Distria Krasniqi pjesë e promovimit të xhudos në Lojërat Olimpike ‘Paris 2024’

Distria Krasniqi pjesë e promovimit të xhudos në Lojërat Olimpike ‘Paris 2024’

Xhudo
Driton Kuka pas suksesit të Distria Krasniqit: Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip!

Driton Kuka pas suksesit të Distria Krasniqit: Zemra e Parisit sot për herë të 7 flet shqip!

Xhudo
Kuka i lumtur me suksesin e xhudistëve në Grand Prixin e Portugalisë

Kuka i lumtur me suksesin e xhudistëve në Grand Prixin e Portugalisë

Xhudo
Kuka: Nuk mund ta shoh veten si trajner i një vendi të huaj

Kuka: Nuk mund ta shoh veten si trajner i një vendi të huaj

Xhudo
Tjetër vit i suksesshëm për xhudon, Kuka: Shkëlqyen Distria dhe Laura

Tjetër vit i suksesshëm për xhudon, Kuka: Shkëlqyen Distria dhe Laura

Xhudo
Kuka e Kelmendi në Hagë: Besojmë fuqishëm në pafajësinë e krerëve të UÇK-së

Kuka e Kelmendi në Hagë: Besojmë fuqishëm në pafajësinë e krerëve të UÇK-së

Xhudo
Kuka zbulon se përse e anuluan pjesëmarrjen në Kampionatin Ballkanik

Kuka zbulon se përse e anuluan pjesëmarrjen në Kampionatin Ballkanik

Xhudo
Lansohet projekti “Kosova shtet i xhudos”

Lansohet projekti “Kosova shtet i xhudos”

Xhudo
Driton Kuka nderohet me çmimin “Doctor Honoris Causa”

Driton Kuka nderohet me çmimin “Doctor Honoris Causa”

Xhudo
Krasniqi, Loxha e Kuka flasin pas sukseseve të jashtëzakonshme në Lojërat Mesdhetare

Krasniqi, Loxha e Kuka flasin pas sukseseve të jashtëzakonshme në Lojërat Mesdhetare

Sporte tjera
Pas suksesit të Distrisë, Kuka: Ishte dominante në çdo aspekt

Pas suksesit të Distrisë, Kuka: Ishte dominante në çdo aspekt

Xhudo
Ekipi i xhudos vazhdon përgatitjet për Lojërat Mesdhetare Oran 2022

Ekipi i xhudos vazhdon përgatitjet për Lojërat Mesdhetare Oran 2022

Xhudo
Federata Evropiane e Xhudos me shkrim të veçantë për sukseset e Driton Kukës

Federata Evropiane e Xhudos me shkrim të veçantë për sukseset e Driton Kukës

Xhudo
Driton Kuka zgjidhet trajneri më i mirë në Evropë

Driton Kuka zgjidhet trajneri më i mirë në Evropë

Xhudo
Kelmendi: Njerëzit më pyesin a jam penduar që i kam refuzuar milionat për ta përfaqësuar Kosovën

Kelmendi: Njerëzit më pyesin a jam penduar që i kam refuzuar milionat për ta përfaqësuar Kosovën

Xhudo
Driton Kuka i lumtur me medaljet e Fatjona Kasapit dhe Erza Muminoviqit

Driton Kuka i lumtur me medaljet e Fatjona Kasapit dhe Erza Muminoviqit

Xhudo
Laureatët e vitit: Akil Gjakova, Distria Krasniqi dhe Driton Kuka fitojnë çmimet kryesore

Laureatët e vitit: Akil Gjakova, Distria Krasniqi dhe Driton Kuka fitojnë çmimet kryesore

Sport vendor
Driton Kukës i dorëzohet çmimi “Trajneri i Vitit” nga IJF

Driton Kukës i dorëzohet çmimi “Trajneri i Vitit” nga IJF

Xhudo
‘Krenaritë e Kombit’ – Telegrafi nderon xhudistet që e lartësuan flamurin e Kosovës në vitin 2021

‘Krenaritë e Kombit’ – Telegrafi nderon xhudistet që e lartësuan flamurin e Kosovës në vitin 2021

Driton Gajraku
Kuka takohet me Çekun dhe Krasniqin, diskutohet për të ardhmen e xhudos

Kuka takohet me Çekun dhe Krasniqin, diskutohet për të ardhmen e xhudos

Xhudo
Kryeministri Albin Kurti për Driton Kukën e Distria Krasniqin: Një tjetër arritje e jashtëzakonshme e ekipit të xhudos të Kosovës

Kryeministri Albin Kurti për Driton Kukën e Distria Krasniqin: Një tjetër arritje e jashtëzakonshme e ekipit të xhudos të Kosovës

Xhudo