LAJMI I FUNDIT:

Mohoi lidhjen me të, Xhuli i përgjigjet Noizyt: E vërteta është se publiku na kanë parë bashkë

Mohoi lidhjen me të, Xhuli i përgjigjet Noizyt: E vërteta është se publiku na kanë parë bashkë

Rap-artisti shqiptar, Noizy, në Big Brother VIP Kosova ka qenë një emër mjaft i diskutuar ndërmjet banorëve.

Reklama

Ai më së shumti u përmend nga modelja Xhuli Nura, e cila deklaroi se ka qenë në një lidhje me të.

Ky i fundit kishte reaguar përmes rrjeteve sociale duke thënë se: “Nuk kam qenë asnjëherë në lidhje me atë person, as nuk do të jem”.

Foto: Screenshot/YouTube

E së fundmi pas daljes nga BBVK, Xhuli ka qenë e ftuar në Prive në ‘25 pyetje’, ndërsa ka folur edhe për këtë pjesë.

U përfol për një lidhje dashurie me Xhuli Nurën, reagon Noizy: Nuk kam qenë dhe nuk do të jem asnjëherë
Lexo po ashtu U përfol për një lidhje dashurie me Xhuli Nurën, reagon Noizy: Nuk kam qenë dhe nuk do të jem asnjëherë

Zeshkania tha se nuk është befasuar nga këto deklarata të Noizyt dhe se çdo kush mund të flasë çfarë të do.

Foto: Arkiv

“Nuk u befasova shumë, sepse tek e fundit çdo njeri ka ndërgjegjën e vet, çdo njeri flet atë që do. E vërteta është se publiku na ka parë bashkë, shoqërinë e kemi të përbashkët dhe e dinë që edhe ky Big Brother ia ka filluar prej asaj temës se ku jemi takuar me Stresin, aty jemi takuar, e di edhe personi në fjalë”, u shpreh ajo.

Xhuli theksojmë se ishte në mesin e finalistëve në edicionin e parë të Big Brother VIP Kosova, ku fitues u shpall Stresi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori