LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha thotë se nuk ka bërë operacione plastike

Mihrije Braha thotë se nuk ka bërë operacione plastike
Mihrije Braha (Foto: Instagram)

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Mihrija Braha, shpesh është cak i faqeve rozë për postimet e saj.

Reklama

Përkundër viteve të shumta që numëron në skenë, ajo mjaft shumë komentohet edhe për pamjen e jashtme.

Biondja ka qenë së fundmi e ftuar në rubrikën “Kutia e Pyetjeve” në Prive, teksa i është përgjigjur njërës nga pyetjet për operacione plastike.

Mihrije Braha (Foto: Instagram)

“A ke operacione plastike?”, ka qenë një nga pyetjet e një fansi/e të saj, për të cilën Mihrija ka dhënë një përgjigje tejet të sinqertë.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

“Nuk kam bërë operacione plastike. Në momentin kur bëj besomni që do të dalë publikisht”, ka thënë mes tjerash ajo.

Ndërkaq, këngëtarja Braha po vazhdon të jetë akoma shumë aktive në muzikë.

“Kollaj” mban titullin projekti i fundit i lansuar nga ajo në shkurt që u prit mirë edhe nga publiku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Fyerjet e rënda ndaj Alban dhe Beatrix Ramosajt në emision, Albëria paralajmëron se do të ndiqet rruga ligjore kundër Albano Bogdos

Magazina
Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej

Zbulohet historia e 'gruas' së re të Kanye West: Bianca Censori është fëmija i një familje famëkeqe kriminele, xhaxhai i së cilës quhej "Al Capone i Melburnit"

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Kalo në kategori