LAJMI I FUNDIT:

Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja

Mihrije Braha shfaqet atraktive dhe me stil në fotografitë e reja
Foto: Mihrije Braha/Facebook

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha, është shumë e pëlqyer nga fansat për këngët e saj.

Reklama

Përveç muzikës, ajo ka zgjeruar aktivitetin e saj edhe në biznes muajve të fundit, duke hapur një dyqan veshjen në Prishtinë, që mban emrin e saj.

Përpos veshjeve, ajo ka sjell në treg edhe linjën e saj të kremrave anti-rrudhë, të cilin e ka nxjerrë në shitje tash e sa kohë.

View this post on Instagram

❤❤

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on Oct 25, 2018 at 2:28am PDT

Mihrija ndërkohë është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat ndan herë pas here me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Së fundmi, këngëtarja nga Mitrovica ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin vjen mjaft tërheqëse.

Foto: Mihrije Braha/Facebook

E veshur me tuta të zeza dhe një jelek ngjyrë vjollcë, Mihrija mori një pamje mjaft atraktive, teksa pozonte pranë një veture luksoze.

Këto imazhe, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Facebook.

Foto: Mihrije Braha/Facebook

Pëlqimet dhe komplimentet e shumta nga komentuesit nuk kanë munguar. /Telegrafi/

Foto: Mihrije Braha/Facebook

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Magazina
Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Fjolla Morina i bën dedikim romantik të dashurit të ri: Sot është festë e dyfishtë, ditëlindja jote dhe përvjetori jonë deri në pafundësi

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina

"Kënga Magjike" nuk do të organizohet këtë vit

Magazina
Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Magazina
Kalo në kategori