LAJMI I FUNDIT:

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli skualifikohen nga Big Brother VIP Albania

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli skualifikohen nga Big Brother VIP Albania

Produksioni i Big Brother VIP Albania, ka skualifikuar nga gara Meriton Mjekiqin si dhe Ilnisa Agollin, pas situatave tensionuese brenda shtëpisë gjatë këtyre tre ditëve.

Vendimi vjen pas mbërritjes së zarfit të zi gjatë ditës brenda shtëpisë, dedikuar çiftit Meriton dhe Ilnisa.


Ditëve të fundit, situata tensionuese kanë përfshirë çiftin si dhe Egla Cenon, e cila pas vendimit të së dielës u skualifikua po ashtu nga gara. Për momentin janë tre të skualifikuar, por pritet vendimi përfundimtar nga produksioni.

Gjithçka kishte nisur kur Meritoni, me insistim i kishte mbushur gotën me verë Eglës derisa kjo ka insistuar që të mos e bënte këtë veprim. Pas kësaj, aktorja gjatë një bashkëbisedimi i ka derdhur Meritonit një gotë verë në fytyrë.

Ishte pikërisht, ky veprim që bëri që produksioni të merrte vendimin për ta skualifikuar Eglën.

Për momentin, Egla, Meritoni si dhe Ilnisa ende nuk kanë dalë nga shtëpia, por po qëndrojnë në disa dhoma të ndara larg banorëve. Për pak, pritet vendimi i produksionit për të tre protagonistët.


Në trend Magazina

Më shumë
Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Stresi i kundërpërgjigjet Xhulit, e fton t'i marrë 30 mijë eurot e premtuara në BBVK - publikon edhe video të parave në tavolinë

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

Magazina
Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

Magazina
Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Magazina
Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

Magazina
Kalo në kategori