Mentor Haziri është ndër këngëtarët shqiptar që në mënyrë të vazhdueshme mahnit me performancat e tij.

Ai njihet edhe projektet muzikore, të cilat vijnë mjaft mirë të përpunuara, e që pëlqehen nga masa e madhe.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka sjellë në treg këngën më të re.

View this post on Instagram

Nji grusht trandafila .. Link in bio

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on Oct 30, 2020 at 11:01am PDT

“Një grusht trëndafila” mban titullin prodhimtaria e radhës, me protagoniste modelen e njohur, Diellza Kolgeci.

Për instrumentalin dhe tekstin e kësaj të fundit është përkujdesur Eriona Rushiti, kurse për klip Figurina Films.

View this post on Instagram

Pas pak te @rudinamagjistari Promo “Nji grusht trandafila”

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on Oct 28, 2020 at 8:06am PDT

Vlen të përmendet se “Një grusht trëndafila” është lansuar në të gjitha platformat digjitale. /Telegrafi/