Kuba është një prej destinacioneve më atraktive turistike.

Por, rrallë vizitohet nga yjet shqiptare, e tash këtë po e bën superylli i hip hopit, Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca.

View this post on Instagram

hablando de la revolución

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Sep 13, 2018 at 1:02pm PDT

Dy yjet po shijojnë kohën në Kubën që njihet si një vend me shumë histori.

Marina po shijon shumë aventurën e re, e po aq edhe Geasy. Dyshja kanë publikuar vazhdimisht foto nga destinacioni i fundit i tyre.

View this post on Instagram

Apo kete?😑

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Sep 13, 2018 at 12:42pm PDT

Ka indikacione se kjo vizitë është për të festuar një vjetorin e martesës së tyre.

Marina dhe Getoar Selimi ka një vit që janë martuar dhe po jetojnë së bashku në Tiranë.

View this post on Instagram

Havana na na…

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on Sep 13, 2018 at 1:08pm PDT

Geasy tash ka gjetur kohën që pas koncerteve t’i përkushtohet Marinës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

El Comandante 🇨🇺

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on Sep 13, 2018 at 5:21am PDT