LAJMI I FUNDIT:

Luizi i pikëlluar: Nuk jam mirë shpirtërisht

Luizi i pikëlluar: Nuk jam mirë shpirtërisht
(Foto: Screenshot/BBVA)

Debatet e fundit mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, kanë bërë që ata të distancohen nga njëri-tjetri, kjo pasi moderatorja kërkoi që ai të reflektojë për veprimet që ka bërë e më pas ta lërë situatën të rrjedhë dhe marrëdhënien e tyre që të “ringrihet”.

Teksa po qëndronte shtrirë te dhoma e gjumit, Kiara e pyeti kwngwtarin se pse nuk ngrihet dhe të aktivizohet me pjesën tjetër.


Pas debateve të vazhdueshme me njëri-tjetrin, Luizi i kërkon Kiarës që bashkë të dalin nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Pas debateve të vazhdueshme me njëri-tjetrin, Luizi i kërkon Kiarës që bashkë të dalin nga Big Brother VIP Albania

Ai u shpreh se ai nuk është i lumtur shpirtërisht dhe se për këtë arsye, nuk mund të shtiret sikur është i tillë, transmeton Top Channel.

Sipas Kiarës, ai po i lë asaj një përgjegjësi shumë të madhe dhe se ndihet në faj që ai po sillet në atë mënyrë.

Ajo shtoi se fillimisht Luizi duhet ta gjejë lumturinë brenda vetes, e më pas të kërkojë lumturi nga ajo. Luizi u shpreh se te vetja e tij nuk e gjen dot atë emocion.

Luizi i penduar i drejtohet Kiarës: Më fal me gjithë shpirt, me shumë gjasa mund të përjashtohem të shtunën
Lexo po ashtu Luizi i penduar i drejtohet Kiarës: Më fal me gjithë shpirt, me shumë gjasa mund të përjashtohem të shtunën

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori