0Shares

Lori Hoxha pa dyshim se është një nga personazhet më atraktive të skenës së shoubizit.

Trashëgimtarja e Top Channel në mënyrë të pashmangshme është një nga femrat më seksi shqiptare dhe më tërheqëse të skenës.

Jeta e shtrenjtë, linjat perfekte dhe bukuria që ajo zotëron gjithnjë janë në vëmendje.

Gjithçka rreth Lori Hoxhës Gjithçka rreth Lori Hoxhës

Së fundmi ajo u shfaq me një bluzë pink, ku shfaqi format e saj të admirueshme.

Lori vazhdon të jetë ‘single’ dhe pa të dashur – së paku publikisht. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)