Dy reperët e njohur të estradës, Ledri Vula dhe Bardhi, kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Copë copë” titullohet kënga e re e dyshes, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është punuar nga producenti Çelik Lipa, gjersa tekstin e kanë shkruar vet reperët, secili pjesën e tyre përkatëse.

Kënga është publikuar në YouTube vetëm në versionin audio me tekst, gjersa nuk është bërë e ditur nga reperët nëse kanë ndër mend që t’ia realizojnë edhe klipin.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Copë copë” është vetëm një nga këngët e albumit më të ri të Bardhit, “Trëndafila”, i cili u publikua i plotë të martën.

Albumi “Trëndafila” ka plot 20 këngë, 18 prej të cilave janë bashkëpunime. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by BARDHI (@bardhylidrizi)