LAJMI I FUNDIT:

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Mbrëmja e spektaklit të së shtunës në Big Brother VIP Albania ka qenë e mbushur me befasi dhe emocione.

Pas eliminimit të dytë, vëllai i madh iu kumtoi banorëve emrat e katër banorëve që kishin thyer rregullat dhe do të shkonin automatikisht në televotim.


Ky lajmërim iu erdhi përmes një zarfi të zi, të cilin prezantuesi i programit Ledion Liço, ia kërkoi reperit Bardhi që ta lexonte.

E duke qenë se emri i tij është në kontrast me zarfin që iu dha për detyrë ta lexonte para banorëve, Ledioni u ndje i detyruar që të bënte një sqarim për opinionin.

“Ju lutem që ta sqaroj, Big Brother nuk është në asnjë lloj mënyre racist. Ishte thjesht rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi, rastësi e pastër”, tha Ledioni pasi mbylli lidhjen me banorët.

Përndryshe katër banorët që kanë thyer rregullat dhe që rrjedhimisht janë të nominuarit e kësaj jave janë: Egla, Sara, Juli dhe Gazi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Genta Ismajli publikon një video me burrin e saj në TikTok, ku ai ushqehet nga një pjatë e servuar mbi trupin e saj në tavolinë

Genta Ismajli publikon një video me burrin e saj në TikTok, ku ai ushqehet nga një pjatë e servuar mbi trupin e saj në tavolinë

Magazina
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Fotografitë ajrore tregojnë pallatin luksoz prej 14 milionë eurosh që Kylie Jenner është duke ndërtuar në Los Angeles

Fotografitë ajrore tregojnë pallatin luksoz prej 14 milionë eurosh që Kylie Jenner është duke ndërtuar në Los Angeles

Magazina
Rita Ora, një zonjë e vërtetë në episodin e fundit të

Rita Ora, një zonjë e vërtetë në episodin e fundit të "The Masked Singer" ndërsa shkëlqen në të bardha

Magazina
Kalo në kategori